تذهیب قرآن کار خیر یا توطئه ؟

تذهیب قرآن کار خیر یا توطئه ؟

ایرسنا : یک مبتکر ایرانی پس از حدود ۸ سال تلاش بر روی طرح های اولیه کار نگارش بزرگترین قرآن کریم با طلا را آغاز کرد که این قرآن در کتاب رکوردهای جهان گینس به ثبت خواهد رسید.بنا به گزارش  ایرسنا به نقل از خبرگزاری العالم، مهدی فر در گفتگو با این خبرگزاری اظهار داشت: قرآن کریم نور است و همچنین طلا از نشانه های نور به شمار می رود به همین علت در این کار طلا با قرآن درآمیخته شد که انتظار می رود در نوع خود منحصر به فرد باشد. وی گفت مطالعات و زمینه سازی برای این کار بیش از هفت سال به طول انجامیده است.

 

گوشه ای از وصیت نامه حضرت امام خمینی رحمت الله علیه درباره ی طبع قرآن های زیبا

 

« ما همه دیدیم قرآنی راکه محمدرضا خان پهلوی طبع کرد و عده ای را اغفال کرد و بعض آخوندهای بیخبر از مقاصد اسلامی هم مداح او بودند. و می بینیم که ملک فهد هر سال مقدار زیادی از ثروتهای بی پایان مردم را صرف طبع قرآن کریم و محال تبلیغات مذهب ضد قرآنی می کند و وهابیت ، این مذهب سراپا بی اساس و خرافاتی راترویج می کند؛ و مردم و ملتهای غافل را سوق به سوی ابرقدرتها می دهد و ازاسلام عزیز و قرآن کریم برای هدم اسلام و قرآن بهره برداری می کند. »

 

نکته :

پی نوشت یک :

ما به قران وحدت بخش مفتخریم . ما به قرآن موسوی و مصطفوی افتخار می کنیم .

به قرآنی که نجات دهنده ی بشریت بوده و راه کمال وسعادت در آن برای جمیع امم تشریح شده است . پس ظاهر قرآن چندان مهم نیست بلکه دستورات آن باید راس همه امور باشد .

 

پی نوشت دو : اگرچه ظاهر این کتاب آسمانی مهم است اما گاهی به دستور امام معصوم ،  همین ظاهر بی اهمیت شده و باید پاره گردد همانگونه که مولای متقیان در جنگ صفین دستور دادند.

 

پی نوشت سه :  قرآن در جامعه امروز ما مظلوم واقع شده است .به این فراز از وصیت نامه ی امام خمینی توجه نماییم که :

« و مع الاسف به دست دشمنان توطئه گر ودوستان جاهل ، قرآن این کتاب سرنوشت ساز، نقشی جز در گورستانها و مجالس مردگان نداشت و ندارد ….

بیایید به باطن دستورات قرآن اهمیت بیشتری بدهیم تا آنکه قرآن را با طلا بنویسیم لکن از اصل آن غافل باشیم….

 

پس نوشت یک : از مبتکر ایرانی هم تشکرمی کنیم . سوی سخنان ظاهرا تلخ ما ایشان نبودند .

دستشان درد نکند و اجرشان با صاحب قرآن

دیدگاهتان را بنویسید

2 × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.