وقتی قرار شد سینه برایش سپر کنند . . .

یک یادآوری برای حزب الله سایبر !
در خبرهای مجله ی تایمز و همچنین بی بی سی می خواندم که آمریکا ، مسئولیت ترور ساختگی اخیر را مستقیم ، متوجه سپاه قدس و شخص حضرت امام خامنه ای کرده است . برایم جالب است بدانم آن دسته از کسانی که دم از رهبری می زنند و ایشان را به مُدی در جامعه تبدیل می کنند ؛ وقتی این رسانه ها وقاحت را تا به این حد رسانیده اند ؛ چرا ساکتند ؟

آیا امام خامنه ای امام ایشان است فقط برای اینکه انگشترش زیباست ؟
آیا امام خامنه ای امام ایشان است فقط برای اینکه زیبا گریه می کند ؟
آیا امام خامنه ای امام ایشان است فقط برای اینکه قشنگ صحبت می کند ؟
آیا امام خامنه ای امام ایشان است فقط برای اینکه عکس هایش را در سفرهای معظم له ، انتشار دهند ؟
آیا امام خامنه ای امام ایشان است فقط برای اینکه قربان صدقه اش بروند ؟

اما وقتی قرار شد ، سینه برایش سپر کنند ، خبری از آن قشر نیست ؟

نخیر ! وقتی پای حرف باشد ، من هم برای امام حسین یا لیتنی کنت معک می خوانم اما وقتی پای نماز ظهر عاشورا فرا می رسد و من حلقه ای از زنجیر محافظان نمازگزاران باشم ، به هنگام پرتاب تیر دشمن ، به جای سینه سپر کردن ، جای خالی می دهم !

به اعتقاد بنده ، تفکری خطرناک در حال فعالیت است تا به جای اینکه فرمایشات حضرت امام خامنه ای در جامعه ، به صورت کاملا عملی پیاده شود ؛ ایشان برای جوان ها به یک مُد ( و نه الگو ) تبدیل شود . وقتی بر اساس ظواهر ، به یک فرد یا یک موضوعی بیش از حدود طبیعی آن پرداخته شود ، آن موضوع خواه نا خواه به یک مد تبدیل می شود اما وقتی بر اساس درون و باطن ، به یک موضوع و یا شخص بپردازیم ، آن فرد یا موضوع به الگو تبدیل می شود . حضرت امام خامنه ای باید به یک الگو برای همه ی آحاد متدینین تبدیل شود اما برخی با پرداختن به ظواهر ، قصد دارند مانع از این مهم شوند .اگر چنین تفکری عملی شود ، دشمن به یکی از آنچه که می خواسته است رسیده است و آن بازماندن از حقایق اسلامی – انقلابی ماست .

 

 

1 comment / نظر خود را در زیر وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

شانزده + 4 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.