تصویر محل تولد حضرت عیسی در بیت لحم

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به محل تولد حضرت عیسی علی نبینا و آله و علیه السلام در شهر بیت لحم در کرانه ی باختری رود اردن منطقه ی ” ناصره ” است .
این محل بعدها به محل عبادت مسیحیان تبدیل شد و کلیسای ” ولادت مسیح ”  بر آن بنا شد .
گفته می شود این محل هنگام تولد حضرت عیسی علی نبینا و آله و علیه السلام نیز عبادتگاه بوده است که البته با نص صریح قرآن مبنی بر عدم ولادت حضرت عیسی در عبادتگاه در تعارض است .
این کلیسا هم اکنون به ” کلیسای مهد ” یا  ” کلیسای محل ولادت ”  معروف می باشد که معماری درونی آن به مسجد الاقصی شباهت داشته و مقدس ترین کلیسای مسیحیان است .
در محراب این کلیسا محل تولد حضرت عیسی علی نبینا و آله و علیه السلام است که در تصویر مشاهده می فرمایید .

Church of the Nativity
محل مشهور به تولد حضرت عیسی در محراب کلیسای ” محل ولادت ” مقدس ترین کلیسای مسیحیان
Church of the Nativity 2
کلیسای ” محل ولادت ” مقدس ترین کلیسای مسیحیان

The Altar of the Nativity in Bethlehem  with the star built over the cave that tradition says the Virgin Mary gave birth to Jesus. Thus it is considered sacred by Christians. The Church of the Nativity is one of the oldest continuously operating churches in the world .

 

6 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

 1. بیت لحم از نظر اناجیل محل تولد حضرت عیسی علیه السلام می باشد. حال آنکه در اناجیل، بویژه در این رابطه ایرادات فراوانی وارد است از جمله:
  ۱- وی در خانه ای دور از شهر متولد شد.
  ۲- مادر وی همسری داشت.
  ۳- وی را پیامبر خطاب نمی کنند.

  حال شما برای تبلیغ دین واقعی از قرآن استناد می کنید یا از خرافات و تحریفات؟
  هر کس بنایی بر پا کند و سالیان طولانی از آن بگذرد می تواند آن بنا را تقدیس یا تکذیب کند. بصیرت این است که شیطان اعمال مان را در نظرمان اگر زیبا جلوه داد، میزان ما قرآن و اهل بیت باشد، نه بناهای جعلی که به نام تاریخ و به کام کابالیست ها بنا شده باشند.

  والسلام

 2. سلام محل تولد حضرت عیسی به روایت ازامام سجاد علیه السلام کربلا ودرحریم حرم امام حسین علیه السلام بوده شیخ طوسی تحذیب الاحکام ج۶ص۷۳

 3. نظرامام زمان علیه السلام درباره محل تولد حضرت عیسی کجاست ایا ایشان تولدحضرت عیسی درکربلا ودرحریم حرم امام حسین علیه السلام راقبول داره یاردمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

پانزده − یک =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.